• Rekrutacja do przedszkoli

• 12 lutego br. rusza nabór do  Zespołu Przedszkoli w Dusznikach na rok szkolny 2024/2025.

Od tego roku rekrutacja  prowadzona przy pomocy systemu 4Parents dostępnego na stronie duszniki.rekrutacje.edu.pl

Proszę o założenie konta w systemie i składania wniosków drogą elektroniczną. Pod poniższym linkiem znajduje się film instruktażowy, jak krok po kroku zarejestrować konto i złożyć wniosek.

Link do filmu na YouTube: https://youtu.be/lqK_q064-l4

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli: INFORMACJE

Rodzice dzieci, które już uczęszczają do przedszkola składają wniosek o kontynuacji. Również forma elektroniczna od 12 lutego 2024 roku. Termin składania kontynuacji kończy się 18 lutego 2024 roku o godzinie 23.59.

Jeżeli rodzić nie może podpisać wniosku o kontynuacji dziecka lub wniosku o przyjęcie kandydata podpisem elektronicznym, może wydrukować wypełniony formularz i przynieść podpisany ręcznie do sekretariatu placówki (wymagane podpisy obojga rodziców).

W razie problemów służymy pomocą w czasie godzin otwarcia sekretariatu przedszkola.