• PASOWANIE

• Nowa galeria PASOWANIE została dodana do albumu fotograficznego

W październiku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To bardzo ważna uroczystość dla Króliczków, Niedźwiadków, Pszczółek, Słoneczek i Lwiątek . Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie, każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Nowa galeria DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

• Sałatka Owocowa w Sękowie

• Nowa galeria Sałatka Owocowa w Sękowie  została dodana do albumu fotograficznego

Rybki na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Przyniosły z domów różne świeże owoce. Były jabłka, gruszki, banany, mandarynki, kiwi, Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• Nowa galeria DZIEŃ CHŁOPAKA została dodana do albumu fotograficznego

We wrześniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień .We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

• Roztańczony Vivaldi

• Nowa galeria Roztańczony Vivaldi została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 5 października gościliśmy w przedszkolu uczniów ze Szkoły Podstawowej z Chełmna. Młodzi artyści przygotowani przez Panią Renatę Sobocińską przedstawili wspaniały spektakl pod tytułem "Roztańczony Vivaldi". Głównym tematem przedstawienia była muzyka Antonio Vivaldiego i jej połączenie z ruchem i tańcem. "Roztańczony Vivaldi" przeniósł wszystkich przybyłych w świat muzyki i tańca. Na scenie zobaczyliśmy kolorowe i kunsztownie wykonane stroje, które dodały spektaklowi jeszcze większego uroku. Każdy detal został starannie zaplanowany, aby stworzyć magiczną atmosferę i zapewnić wspaniałe wrażenia dla wszystkich widzów. Było pięknie.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Nowa galeria Międzynarodowy Dzień Kropki została dodana do albumu fotograficznego

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzimy 15 września. Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. Tego dnia nauczyciele angażują dzieci w zajęcia, które pomogą im odkryć mocne strony i dadzą im odwagę, by powiedzieć o tym światu.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Nowa galeria DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA została dodana do albumu fotograficznego

20.09. w środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

• Nowa galeria ZAJĘCIA ADAPTACYJNE została dodana do albumu fotograficznego

Tradycyjnie pod koniec sierpnia w naszych przedszkolach odbyły się zajęcia adaptacyjne. Wzięły w nich udziałnowo przyjęte dzieci do naszych placówek wraz z rodzicami. Rozpoczęliśmy rok szkolny w wesołym radosnym nastroju.